AV17K1206201NIR1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
AV17K1206201NIR1
JLCPCB Part #
C3260451
Package
1206
Description
1.1J 17V 200A 20V 27V 810pF@1kHz 1206 Varistors ROHS