PV37X101C01B00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV37X101C01B00
JLCPCB Part #
C7030030
Package
Plugin
Description
100Ω 12 250mW ±10% ±150ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS