SDR0703-270KL
MFR.Part #
SDR0703-270KL
JLCPCB Part #
C2045030
Package
SMD,4.5x6.5mm
Description
27uH 400mΩ 600mA 880mA ±10% SMD,4.5x6.5mm Power Inductors ROHS