PM42S-2R2-RC
MFR.Part #
PM42S-2R2-RC
JLCPCB Part #
C7328239
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
2.1A 2.1A 2.2uH 55mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS