PM42S-8R2-RC
MFR.Part #
PM42S-8R2-RC
JLCPCB Part #
C6358010
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.1A 135mΩ 8.2uH ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS