PM3602-68-B-RC
MFR.Part #
PM3602-68-B-RC
JLCPCB Part #
C19476002
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
260mΩ 68uH 720mA ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS