PM3602-15-B-RC
MFR.Part #
PM3602-15-B-RC
JLCPCB Part #
C19313197
Package
SMD-4P,11.5x9mm
Description
1.45A 15uH 63mΩ ±20% SMD-4P,11.5x9mm Power Inductors ROHS