4610X-104-222/333L
MFR.Part #
4610X-104-222/333L
JLCPCB Part #
C6091683
Package
SIP-10
Description
10 16 2.2kΩ、3.3kΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS