SRF0905-652Y
MFR.Part #
SRF0905-652Y
JLCPCB Part #
C2662338
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05Ω 2 300mA 500V 5kΩ@2MHz 6.5mH@1kHz 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS