PM2110-390K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2110-390K-RC
JLCPCB Part #
C1330092
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
20mΩ 39uH 6.8A ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS