3329H-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-200LF
JLCPCB Part #
C5493483
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS