PM2110-2R2M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM2110-2R2M-RC
JLCPCB Part #
C7026549
Package
SMD,30.5x25.4mm
Description
17.2A 2.2uH 3mΩ ±20% SMD,30.5x25.4mm Power Inductors ROHS