CHV0805-FX-2003EST
MFR.Part #
CHV0805-FX-2003EST
JLCPCB Part #
C4051739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS