PM125SH-120M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM125SH-120M-RC
JLCPCB Part #
C6147953
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12uH 23mΩ 5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS