CR0603-F/-2R00ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-F/-2R00ELF
JLCPCB Part #
C4195735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS