SRN1060-331M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN1060-331M
JLCPCB Part #
C1330220
Package
SMD,9.8x10mm
Description
330uH 620mΩ 900mA 900mA ±20% SMD,9.8x10mm Power Inductors ROHS