PM105SB-220M-RC
MFR.Part #
PM105SB-220M-RC
JLCPCB Part #
C1518028
Package
SMD,9.9x10mm
Description
1.4A 22uH 80mΩ ±20% SMD,9.9x10mm Power Inductors ROHS