4820P-T01-122
MFR.Part #
4820P-T01-122
JLCPCB Part #
C1361332
Description
1.2kΩ 10 160mW 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS