PM1008-82NK-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM1008-82NK-RC
JLCPCB Part #
C2049818
Package
1008
Description
220mΩ 600mA 82nH ±10% 1008 Power Inductors ROHS