79F6R8K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
79F6R8K-TR-RC
JLCPCB Part #
C19304962
Package
Plugin,D2.5xL4.1mm
Description
175mA 26MHz 2Ω 40@7.9MHz 6.8uH ±10% 插件,D2.5xL4.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS