CRT1206-BY-4702ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-4702ELF
JLCPCB Part #
C4348622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS