PM0805-2N8M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM0805-2N8M-RC
JLCPCB Part #
C7261467
Package
0805
Description
2.8nH 60mΩ 800mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS