CRM2512-FX-3482ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-3482ELF
JLCPCB Part #
C2148138
Description
2W 34.8kΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS