CDSOD323-T24C-DSLQ
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CDSOD323-T24C-DSLQ
JLCPCB Part #
C3711624
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1nA 24V 26.7V 350W@8/20us 3pF 56V 6A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS