SRU1028A-330Y
MFR.Part #
SRU1028A-330Y
JLCPCB Part #
C7084589
Package
SMD,10x10mm
Description
1.2A 180mΩ 33uH AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS