PCW1D-B24-BAB103L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PCW1D-B24-BAB103L
Description
1 10kΩ 750mW ±1000ppm/℃ ±20% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS