MF-USML350/12-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-USML350/12-2
JLCPCB Part #
C2153767
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 12V 1W 22mΩ 2mΩ 3.5A 50A 5s 7A 1210 Resettable Fuses ROHS