SRU6025A-221Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU6025A-221Y
JLCPCB Part #
C5907461
Package
SMD-4P,6.5x6.2mm
Description
1.25Ω 220uH 240mA AEC-Q200 ±30% SMD-4P,6.5x6.2mm Power Inductors ROHS