MF-RX250/72-2-14
MFR.Part #
MF-RX250/72-2-14
JLCPCB Part #
C1236070
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 130mΩ 15.6s 2.5A 2.5W 40A 50mΩ 5A 72V 插件 Resettable Fuses ROHS