PTR016V0400-TR1
MFR.Part #
PTR016V0400-TR1
JLCPCB Part #
C2442563
Description
-40℃~+85℃ 100A 16V 2.4W 21mΩ 25s 4A 6.8A 60mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS