MF-RG1000-AP
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
MF-RG1000-AP
JLCPCB Part #
C1562595
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10.2mΩ 100A 10A 16.5mm 16V 17A 3.6W 4mΩ 50s 插件 Resettable Fuses ROHS