4114R-1-200LF
MFR.Part #
4114R-1-200LF
JLCPCB Part #
C1359128
Description
14 20Ω 250mW 7 ±1% ±250ppm/℃ DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS