CW161009A-1N8D
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CW161009A-1N8D
JLCPCB Part #
C5609432
Package
0603
Description
1.8nH 16@250MHz 45mΩ 700mA 8.5GHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS