CRT1206-BY-4023ELF
MFR.Part #
CRT1206-BY-4023ELF
JLCPCB Part #
C1699655
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS