CRT0805-FZ-1023ELF
MFR.Part #
CRT0805-FZ-1023ELF
JLCPCB Part #
C6158017
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS