CRT0805-FZ-1003ELF
MFR.Part #
CRT0805-FZ-1003ELF
JLCPCB Part #
C3963302
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS