CRT0805-BZ-1003ELF
MFR.Part #
CRT0805-BZ-1003ELF
JLCPCB Part #
C3938470
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS