CRS2512-FX-5110ELF
MFR.Part #
CRS2512-FX-5110ELF
JLCPCB Part #
C7233135
Description
-55℃~+155℃ 2W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS