CR2512-FX-5110ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-FX-5110ELF
JLCPCB Part #
C2146965
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS