4820P-T03-221/331
MFR.Part #
4820P-T03-221/331
JLCPCB Part #
C1361443
Description
20 220Ω、330Ω 36 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS