CRS1206QFX-3003ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRS1206QFX-3003ELF
JLCPCB Part #
C5629613
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS