4816P-T02-622
MFR.Part #
4816P-T02-622
JLCPCB Part #
C1359466
Description
15 16 6.2kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS