CD214A-T24CALF
MFR.Part #
CD214A-T24CALF
JLCPCB Part #
C1978418
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 24V 29.5V 38.9V 400W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS