PM2120-681K-RC
MFR.Part #
PM2120-681K-RC
JLCPCB Part #
C1332269
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
142mΩ 3A 680uH ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS