ZV30K2220122NIR1HT
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
ZV30K2220122NIR1HT
JLCPCB Part #
C3262893
Package
2220
Description
1.2kA 12.2J 30V 38V 47V 4nF@1kHz 2220 Varistors ROHS