PV140K4032R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV140K4032R2
JLCPCB Part #
C1869455
Package
4032
Description
1.2kA 140V 180V 18J 220V 250mW 300pF@1kHz 360V 4032 Varistors ROHS