6100-390K-RC
MFR.Part #
6100-390K-RC
JLCPCB Part #
C1334542
Package
Plugin,D11xL10.5mm
Description
3.08A 39uH 79mΩ ±10% 插件,D11xL10.5mm Power Inductors ROHS