CRM1206AFX-R220ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-R220ELF
JLCPCB Part #
C19947123
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS