CRL2512-FW-R130ELF
MFR.Part #
CRL2512-FW-R130ELF
JLCPCB Part #
C1703327
Description
-55℃~+125℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS