CRM2010-FX-R050ELF
MFR.Part #
CRM2010-FX-R050ELF
JLCPCB Part #
C1726713
Package
2010
Description
1W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS